Zahradní móda: Co nosit při práci na zahradě?

Když jdu na zahradu, většinou si oblékám džíny, gumáky, pohodlné tričko nebo košili. Myslím, že při práci na zahradě nemusíme vypadat jako ze žurnálu, ale ani ne jako trhani. Tady je pár módních tipů, jak být šik i při zahradní práci.

Gumáky nebo farmářky

Nemá smysl si nic nalhávat, funkční boty jsou pro práci na zahradě klíčové. Ráda nosím gumáky tmavě zelené barvy, ale nikdo neříká, že si nemůžete obout třeba módní holínky s kytičkama. Trendy jsou farmářky, která vám dají pevný krok.

garden1
Džíny jsou pracovní kalhoty

Ačkoli máme džíny spojené s poslední módou (hlavně slimky), jsou to původně pracovní kalhoty. Já je tak ráda nosím! Skoro pořád. I při práci na zahradě. Samozřejmě džíny volnější, s vyšším pasem a pohodlné.

garden2

Džínová košile

Nebo jakákoli jiná košile je vedle bavlněného trička s dlouhým rukávem dalším oblíbeným oblečením, které oblékám na zahradu. Že to vypadá stylově a přitom prakticky?

Processed with VSCOcam with a8 preset

Klobouk

Bez klobouku bos, natloukl si nos. Zatímco bosa ráda chodím mezi záhony a chladím si nohy o trávu, bez klobouku ani ránu!

klobou

Praktická zástěra

Co nosila vaše babička na zahradu? Zástěru. A ta měla kapsy, kam se toho vešlo. Asi jako tahle zástěra, do které nasbíráte zeleninu na moc dobrý sobotní oběd.

garden4Zdroj: Pinterest.com


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *